stopcy | aplikace pro organizátory závodů

Rád bych vás tímto lehce seznámil s chystanou aplikací stopcy, kterou děláme pro organizátory závodů. stopcy je/bude aplikace pro kompletní správu organizovaného závodu včetně měřícího systému, kterým budete moci stopovat závodníky, analyzovat výsledky, sdílet výsledky a mnoho dalšího.

Web aplikacehttp://www.stopcy.com

S pozdravem

Zdeněk Sabela

Přidáváme závody

Pustili jsme se do plnění kalendáře. Závody vybíráme z několika termínovek. Všichni pořadatelé jsou informování emailem.

U závodů je možné zjistit:

  • název
  • datum a čas startu
  • místo konání včetně mapy místa startu
  • zjistit trasu na start z bydliště
  • sdílet na sociálních sítích

Všechny závody je možné filtrovat dle potřeb kliknutím na tlačítko Sort options. V současné době plníme kalendář běžeckými a cyklistickými závody.

 

Říčanská výzva 2015 – registrace je spuštěna

Ahoj bojovníci,

začněte trénovat, registrace na Říčanskou výzvu je spuštěna.

Registraci provedete zde: REGISTRACE

Rád bych vás všechny tímto pozval na 2.ročník běžeckého závodu Říčanská výzva, který se koná v sobotu 19.9.2015 v prostředí Marvánku.

Detaily závodu a vše co Vás čeká se připravují a budete o nich včas informováni.

Zdeněk Sabela, organizátor

Spustili jsme přidávání závodů

Vážení sportovci, pořadatelé závodů,

aktivoval jsem formulář pro vložení vlastního závodu na stránce Přidat závod. Závod můžete přidat bez registrace, stačí vyplnit formulář a závod bude uložen do databáze. Po kontrole údajů závodu, aby nedošlo ke zveřejnění nějakých nekalých věcí, zveřejním závod v kalendáři závodů.

Pro přidání nové kategorie sportu či jiné úpravy mě, prosím, kontaktujte.

Přeju organizátorům hodně závodníku a závodníkům hodně zdolaných závodů. Věřím, že se Vám projekt bude líbit a budete se na stránku vracet a vyhledávat nové výzvy.

S pozdravem Zdeněk.

Dolaďujeme detaily

Stránky jsou spuštěny, ale ještě to není ono. Nyní pracujeme na uživatelské sekci, aby mohli sami pořadatelé přidávat a upravovat vlastní závody. Nicméně závody je možné po domluvě vložit. Stačí nám napsat přes kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.

Zdeněk

Stránky jsou v rekonstrukci.

Omluvte nefunkčnost některých prvků. Pracujeme na úpravách. V případě, že chcete vložit závod do kalendáře nás kontaktuje přes kontaktní formulář.

Sledujte náš Facebook.

Projekt je propojen s projektem KamNaZávod.cz